Piegāde & Samaksa

Pēc pasūtīšanas veikšanas mēs ar Jums sazināsimies 3 dienu laikā (visbiežāk tajā pašā dienā) , lai noskaidrotu un piedāvātu Jums izdevīgāko piegādes veidu, cenu, un nosūtīsim Jums gala rēķinā. Apmaksu ir iespējams veikt ar bankas pārskaitījumu.

Ja izvēlēsieties Omniva vai MPS piegādes veidu, mūsu darbinieks ar Jums sazināsies un precizēs jums izdevīgāko piegādes termināli.

Piegāde Rīgā un Aizkrauklē pēc vienošanās.

Latvijas Pasts

Latvijas_PastsJa izvēlēsieties sūtījumu saņemt Latvijas Pasta nodaļā, sūtījums tiks nogādāts uz norādītajam pasta indeksam atbilstošo Latvijas pasta nodaļu.

Preces piegādes cena tiks pievienota rēķinam.

Pasta Stacija

pasta_stacija

Pasta Stacija ir mūsdienīgākais sūtījumu piegādes veids, kas radīts, domājot par šodienas steidzīgo klientu, kurš vēlas būt maksimāli mobils arī attiecībā uz iespējām saņemt savus sūtījumus. Piegāde uz Pasta Staciju tāpat dod iespēju klientiem norēķināties par pasūtītajām precēm terminālā pie to saņemšanas, izmantojot bankas norēķinu karti.

Lai uzzinātu vairāk par šo ērto piegādes veidu, spiediet šeit.

Cena

Piegāde ar “Mana pasta stacija” (MPS) – 2.60 Eur / 1.82 Ls – uz jebkuru izvēlētu MPS termināli Latvijā (lielākais sūtījuma izmērs 60x60x60 cm, lielākais svars 31,5 kg). Vairāk informācijas www.pastastacija.lv

Preces piegādes cena tiks pievienota rēķinam.

Omniva Pakomāti

omnivaPakalpojums ir pieejams tikai Omniva e-pašapkalpošanās vides lietotājiem (www.omniva.lv). Cena tiek aprēķināta par sūtījumu un saskaņā ar tās izmēriem. Maksimālais svars: 30 kg.

Cena

Izmērs Cena
S – 38x64x8 cm S – 16,00EUR
M – 38x64x19 cm M – 20,00EUR
L – 38x64x41 cm L – 30EUR

Sūtījumi no pakomātiem iespējami arī uz Eiropu

No pakomātiem, kas atrodas 16 Latvijas pilsētās, sūtījumus iespējams veikt uz 23 Eiropas valstīm: Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Itālija, Īrija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija un Zviedrija. Piegāde tiek nodrošināta vidēji 7 dienu laikā pēc pasūtījuma sagatavošanas.