Aitām vilna jācērp jaunā mēnesī!

Tas mirklis, kad piesakās jPC120322-800auna dzīvībiņa, ir kā zvārgulīša skaņa. Tik trausla un cerību pilna. Visbiežāk mēs sajūtam prieku, bet arī satraukumu, jo vēlamies jaunajai dzīvībai nodrošināt vislabākos apstākļus augšanai un attīstībai. Aizvien biežāk mūs var ietekmēt no mums neatkarīgi apstākļi un vide. Vilna neitralizē pozitīvos jonus. Pozitīva jonizācija ļoti negatīvi ietekmē cilvēka organisma sistēmu, kas izpaužas kā nogurums, muskuļu sāpes, pārlieks jūtīgums. Vilna likvidē pozitīvo jonizāciju, nomainot to ar negatīvo, kura ir dabiska cilvēka organismam.
Tas brīdis ir klāt un mazulītis ir nācis pasaulē. Bērniņš var būt nemierīgs, slikti gulēt, maz ēst. Zīdaiņus bieži moka sāpes vēderā no pārmērīgu gāzu rašanās. Ja bērns ir nemierīgs un raud, nolieciet viņam uz vēdera uz visu dienu vai visu nakti aitādas plāksnīti vai apsedziet viņu ar tīras aitas vilnas sedziņu. Tā sasildīs, uzlabos asinsriti, noņems sāpes un bērns nomierināsies. Izveidojiet no aitādas lentīti 5-7 cm un apsieniet to ap bērna galvu. Vēl labāk ieguldīt vai ietīt bērnu aitādā uz 10-12 stundām. Tāpat labi ir ieguldīt bērnu uz dusu konvertos – „kokonos”, kuri ir veidoti no aitas vilnas. Rezultāti ir lieliski: pateicoties siltumam, bērns ātri nomierinās, samazinās galvaskausa iekšējais spiediens, uzlabojas asinsrite un asins mikro cirkulācija, kā arī mazinās muskuļu tonuss.
Vilnas izstrādājumi tiek rekomendēti cilvēkiem ar kustības traucējumu slimībām, alerģiju, asinsrites traucējumiem. Vilnas izstrādājumi ir gan ārstnieciski, gan profilaktiski pret tādām kaitēm kā: radikulīts, kaulu sāpes, mugurkaula sāpes, muskuļu iekaisumi, galvas sāpes, urīnceļu iekaisumi, mainīgs asinsspiediens, bronhiālā astma, osteohondroze. Aitas vilnas izstrādājumi ir ieteicami cilvēkiem, kas stipri svīst, jo caur dabīgiem aitas vilnas izstrādājumiem viegli tiek cauri gaiss un ķermenis elpo; kam nepieciešama dažādu ķermeņa daļu papildus izsildīšana un šī efekta paildzināšana.

Aitas vilnai ir sekojošas priekšrocības:
* ļauj ķermenim elpot,
* neitralizē indīgas vielas, kas tiek izdalītas no organisma kopā ar sviedriem,
* uztur ķermeni sausā siltumā,
*ir elastīga,
* ir īpašība ilgu laiku būt tīrai /pašattīrīšanās efekts/.